• Лис
  23

  Час: No time set

  Місце: м. Прешов (Словаччина)

  За сприяння  ICC-Ukraine 23 листопада 2016 р. у м. Прешові (Словаччина) відбулася Міжнародна конференція, присвячена питанню «Значення розвитку співробітництва між Україною та Словаччиною». Захід було організовано відповідно до міжнародного проекту «Інформація для громадян та співробітництво», менеджером якого є доктор Мілош Немечек за участю Посольства України у Словаччині та Торгової палати Словаччини.

  Від ICC-Ukraine участь у конференції прийняли та виступили с презентаціями Сергій Грищенко – Керівник групи радників Президента ICC-Ukraine, доктор технічних наук, професор, та Дмитро Скачков – Керівник Міжнародного центру ділового співробітництва ICC-Ukraine у Словаччині, якій було відкрито що недавно у м. Братислава Президентом ICC-Ukraine, доктором економічних наук, професором Володимиром Щелкуновим.

  На конференції було обговорено низку актуальних питань співробітництва між Україною та Словаччиною у різних сферах – економічної кооперації, у тому числі у базових галузях промисловості та аграрному секторі, енергетиці, транспорту, розвитку прикордонної інфраструктури, захисту довкілля, туризму тощо. Підкреслено провідну роль, яку можуть відіграти у поширенні ділових зв’язків між бізнесовими колами України та Словаччини структури ICC обох країн, які вже мають певні напрацювання та активно взаємодіють відповідно до своїх статутних завдань.

  Участь у заході, який за оцінками фахівців характеризується як цілком успішний, взяли близько 100 осіб з обох сторін – словацької та української. Прийнято рішення щодо продовження обговорення питань співробітництва та напрацювання конкретних рекомендацій на наступній конференції, яка має відбутися у лютому 2017 р. у м. Ужгороді, Україна.