• Бер
  31

  Час: 09.00-09.30

  Місце: м. Київ, пр. Маршала Конева 8, ресторан-пивоварня Brugge

  Запрошуємо до участі

          31 березня 2016 року  на базі київського ресторану-пивоварні Brugge (вул. Маршала Конєва, 8) відбудеться Всеукраїнський форум пивоварів та рестораторів «Міні-пивоварня як успішний бізнес». У відкритті форуму візьме участь віце-президент з питань інтелектуальної власності Українського національного комітету Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine), генеральний директор патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери» Антоніна Пахаренко-Андерсон.

        В межах заходу запланований круглий стіл на тему: «Інтелектуальна власність як інструмент розвитку ринку малого пивоваріння України». Модератором круглого столу виступить голова комісії з питань інтелектуальної власності і недобросовісної конкуренції ICC Ukraine, координатор з підтримки громадських проектів компанії «Пахаренко і партнери» Вероніка Березанська. Серед доповідачів: старший юрист патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери» Ганна Прохорова, заступник начальника відділу торговельних марок патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери» Анастасія Міндрул, начальник управління правового забезпечення промислової власності Державної служби інтелектуальної власності України Інна Шатова і віце-президент ВГО «Федерація розвитку франчайзингу, гостинності та інфраструктури» Олександр Ногачевський.

   Детальніше про захід можна дізнатись на сайті організатора — міжнародного спеціалізованого журналу “Напої. Технології та Інновації”

  http://techdrinks.info/ru/news/vseukraynskyy-forum-pyvovarov-podnymet-aktualnyie-voprosyi-nalohooblozhenyya-y-rehulyrovanyya-otrasly