• Тра
  13

  Час: 09.30 -11.00

  Місце: м.Київ, вул. Семашко,13 в конференц-залі Української Академії Наук

  13 травня 2016 року, у конференц-залі Української Академії Наук, за адресою м. Київ, вул. Семашко, 13, відбувся семінар «Впровадження інвестиційних проектів в Україні з використанням механізму державно-приватного партнерства» за участі ICC Ukraine та C.R.E.A.M. — впливової європейської організації за участі Голови Зоряна Єлічєва (Бельгія, Німеччина) і відповідального за українські проекти Валерія Димитрова (Болгарія), що сприяє розвитку державно-приватного партнерства та має ділові взаємовідносини з міжнародними фінансовими установами, потенційними інвесторами в економіку України, постачальниками устаткування та технологій для реалізації проектів.

  untitled

  На семінар були запрошені представники органів місцевого самоврядування та приватного бізнесу, які зацікавлені в реалізації інвестиційних проектів та бажають дізнатися про порядок застосування механізму державно-приватного партнерства.

   В ході семінару проведена роз’яснювальна робота щодо: – заповнення заявок з описом інноваційних та інвестиційних проектів,– розробки бізнес-планів проектів згідно з вимогами. А також, надані консультації Валерія Димитрова відповідно до розробки інвестиційних проектів та  функціонування їх в майбутньому.

  ирм

  У рамках робочої частини семінару відбулося також  підписання меморандумів про спільну діяльність між: – ICC Ukraine та C.R.E.A.M. – Europa PPP Alliance; – Українською Академією Наук та C.R.E.A.M. – Europa PPP Alliance; – Науковим журналом ” Проблеми інноваційно-інвестиційного розвитку ” та C.R.E.A.M. – Europa PPP Alliance;

  ьт

  Модератор семінару – Віце-Президент ICC Ukraine Сніжко Олексій Іванович.

  рпр