• Бер
  03

  Час: No time set

  Місце: вул. Володимирська 55, Велика конференц-зала НАН України

  3 березня 2016 року в Києві ДП «Держзовнішінформ», ICC Ukraine, ТОВ «Група Стенлі» та ПП «GSP-Services»  провели практичний семінар з питань виходу на ринок Республіки Судан.

  МАТЕРІАЛИ СЕМІНАРУ   

  Свободные экономические зоны в Судане_GSP-Services

  SudanAgriculture_Scope

  Sudan_ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ

  Purchaser prog_for_forward_ctr_agro_ALFABANK

  Presentation – Ministry of Investment embassy_SUDAN_AMBASSADOR

  Export LC discounting_eng_ALFABANK CWB_4Q2015

  CREDITWESTBANK_trade finance

  Мета заходу – ознайомити вітчизняні компанії з потенціалом ринку країни, поінформувати про правила роботи на ньому та  зменшити можливі ризики при виході на цей ринок. До доповіді запрошені представники бізнесу та Посольства Республіки Судан, українського бізнесу, що мають досвід роботи на ринку країни (програма заходу додається).

  Ключова ідея заходу полягає не стільки в традиційному висвітлені загальних питань по ринку Судану, скільки в практичному діалозі між учасниками і доповідачами семінару, фахових відповідях та роз’ясненнях питань від українських підприємств. На нашу думку, саме такий формат заходів дозволяє отримати найбільш практичний ефект від участі в подібних заходах, значно скоротити компаніям витрати часу та коштів на самостійний пошук нових ринків збуту та їх подальше вивчення.

  Чому Судан? Імпорт в країну в 2014 році склав понад 7 млрд дол. США., але не зважаючи на те, що співвідношення з експортом практично 50/50, країна повністю залежна від імпорту, більше 85% їх експорту складає нафта. Так, в минулому році країна імпортувала продукцію АПК та добрив понад 2 млрд. дол. США, транспортного машинобудування, приладобудування та іншого обладнання та запчастин на понад 1,9 млрд. дол. США, продукції ГМК понад 500 млн. дол. США. Також, українські компанії мають значні шанси витіснити з риків Судану підприємства Росії та Митного Союзу, оскільки структура експорту майже однакова, а якість продукції конкурентоздатна. Більш детальна статистика по Республіці Судан буде презентована під час семінару.

  Запрошуємо Вас прийняти участь в практичному семінарі щодо виходу на ринок Республіки Судан. Впевнені, що за результатами участі в заході Ви матимете уявлення про потенціал ринку країни, отримаєте практичну інформацію щодо можливості роботи Вашого підприємства на цьому ринку та прийняти управлінське рішення з питання виходу на ринок Судану. Звертаємо Вашу увагу, що кожний учасник семінару отримає статистичний огляд світового імпорту по одному з експортних товарів підприємства (6 знаків УКТ ЗЕД).

  Місце проведення заходу: вул. Володимирська 55, Велика конференц-зала НАН України.

  Вартість участі у заході становить 960 грн.

  Інформація з питань участі у заході надається:

  −        начальником відділу сприяння експорту ДП «Держзовнішінформ» Голятою Андрієм Володимировичем

  (+38 (044) 390-50-74, e-mail: agoliato@dzi.gov.ua);

  −        віце-президентом ICC Ukraine  Гресем Ігорем Борисовичом

  (+38 (044) 272-64-06,  email: grib@iccua.org);

  −        заступником директора департаменту ЗЕД Острожковим Олександром Сергійовичем

  (+38 (044) 279-70-08, email: market@iccua.org)

  Чекаємо Вас на семінарі!

   

   ЗАВАНТАЖИТИ

  Application

  Letter

  Program

  КерівникамПідприємств