• Січ
  23

  Час: 9:00-18:00

  Місце: ЛОНДОН, ВЕЛИКОБРИТАНІЯ

  logo UII копия

  «Інститут дипломатії та міжнародного партнерства» (IDIP) спільно з Українським Національним Комітетом Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) запрошує Вас взяти участь у міжнародному форумі «УКРАЇНСЬКІ ІНВЕСТИЦІЙНІ ІНІЦИАТИВИ», який відбудеться в Лондоні з 23 по 27 січня 2017 року.

     Метою Форуму є підвищення обсягів залучення прямих іноземних інвестицій та портфельних інвестицій в Україну, досягнення ефективної взаємодії стейкхолдерів інвестиційного процесу.

     Протягом 5 днів впливові політики та провідні компанії України проведуть 50 панельних дискусій, за участі близько 100 експертів, понад 80 інвесторів світового рівня, які запропонують бачення використання потенціалу та можливостей України.

  В рамках форуму:

  23 січня – прес-конференція, Прийом у Парламенті Великобританії.

  24 січня – Дискусія українських та провідних міжнародних експертів, політиків  і громадських   діячів про політичні реалії і майбутнє України в Королівському Інституті Міжнародних Справ.

  25 січня – IT форум в Google Сampus.

  26 січня – Бізнес форум в Інституті Директорів.

  27 січня – Воркшопи в ЄБРР, СБ, МФК з залучення інвестицій і отримання грантів.

                Показ кращих українських дизайнерів в Home House.

                 Геймінг форум в найбільшому казино Великобританії Іподром

      Нажаль серйозні інвестори самі в Україну не приїдуть, але вже більше 80 міжнародних банків, венчурних фондів і приватних інвестиційних компаній, мульти-сімейних офісів та інвестиційних фондів з Європи, Японії, Китаю, Азербайджану, Казахстану, Індії, Катару, Кувейту, Об’єднаних арабських Еміратів висловили інтерес до України та готовність  зустрітись у фінансовій столиці світу Лондоні.   Ми спільно з британськими колегами вперше  розробили цей форум як комфортну комунікаційну площадку. На думку провідних інвестиційних експертів Україна є однією з найбільших інвестиційних можливостей в поточних ринкових умовах, і має можливість залучити багатомільярдні прямі інвестиції. Ні війна, ні корупція, ні політична ситуація не є вирішальними факторами. Основною перешкодою є однобічна інформація, відсутність прямого діалогу з успішними українськими підприємцями тобто відсутність прямої комунікації підприємець – інвестор.

    Керівник делегації  від кожного регіону презентує на форумі інвестиційний потенціал, плани стратегічного розвитку області та кращі інвестиційні проекти. Цей Форум стане каталізатором інвестиційних надходжень прямих інвестицій в Україну. Буде можливість змінити інформаційний, а відтак інвестиційний клімат.

     Тепер від кожного з нас залежить як ми представимо Україну. Всього по 4-5 компаній з області сформують нову бізнес еліту та представлятимуть всю Україну. З числа учасників форуму будуть створені РЕГІОНАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЙНІ ЦЕНТРИ, через які в подальшому будуть надходити прямі іноземні інвестиції.

     Маючи більш ніж 50 різних панельних дискусій і прийомів, Україна ніколи не була представлена в такій глибині для міжнародної спільноти, як з точки зору галузей промисловості, так і з точки зору регіонів. Унікальний характер цього форуму також відображений у місцях проведення, які будуть вражаючими в їх винятковості і пишності або їх значимості для відповідної галузі:

  1. Сільське господарство, переробна і харчова промисловість.

  2. IT та ігрова індустрія.

  3. Важка промисловість та енергетика.

  4. Медицина, фармація.

  5. Туризм, медичний туризм.

  6. Будівництво, нерухомість та промисловий дизайн.

  7. Сприяння розвитку інфраструктури та логістики.

  8. Роздрібна торгівля та легка промисловість.

  9. Телекомунікації та засоби масової інформації.

     Такі всесвітні організації як: Європейський банк реконструкції та розвитку (EBRD), Світовий банк (WB), Європейський інвестиційний банк (EIB), Міжнародна фінансова корпорація (IFC) та інші фінансові інституції проведуть семінари щодо отримання грантів, інвестицій та раціонального використання кредитних можливостей. 

    Само собою зрозуміло, що величина цього проекту привернула багато уваги міжнародної спільноти, і є багато значних глобальних гравців, що активно спостерігають поточні події в оцінці того, що вони вирішили взяти участь. Це особливо актуально для Німеччини, ЄС та країн Перської затоки. Крім того, основні засоби масової інформації, такі як Bloomberg та CNBC візьмуть участь в залежності від присутності високопоставлених урядовців.

     У цьому контексті слід зазначити, що там буде ряд непублічних гучних подій, які забезпечать чудову можливість для нетворкінгу. Одне зрозуміло напевно: ми забезпечимо реальну цінність для всіх учасників. Цей формат змінить не тільки медіа відгук про  український бізнес, він змінить сам український бізнес.

     На форумі «UKRAINIAN INVESTMENT INITIATIVE» ми очікуєм:

  Мер Лондона Садік Хан

  Джордж Сорос

  Його Високість Шейх Мохаммед бін Мактум бін Рашид аль-Мактум (ОАЕ),

  Його Високоповажність Сулейман Аль Мазруі (ОАЕ),

  Його Високоповажність Халід Аль Мансурі (ІАК),   

  Його Високоповажність Халід Аль Дуваісан (KUW),

  Його Високоповажність Шейх Фаваз Аль Халіфа (БГР),

  Його Королівська Високість Шейх Салман бін Халіфа аль-Халіфа (БГР),

  Принц Султан бін Ахмед бін Абдулазіз Аль Сауд,

  Члени парламенту Великобританії, міністри та багато інших поважних гостей.

   Завантажити програму тут ДРАФТ ПРЕЗЕНТАЦІЇ МІЖНАРОДНОГО ФОРУМУ В ЛОНДОНІ, London Fashion DayУМОВИ УЧАСТІ

  Додаткову інформацію та умови участі дивіться у доданих файлах або за посиланням http://london.idip.institute

  Реєстрація за посиланням  https://goo.gl/oCRjjl

           Посилання на відео конференцію, одного з етапів підготовки до форуму, за участі провідних міжнародних експертів, інвесторів за участі Ana Armstrong, кращий керівник глобальними інвестиціями 2016 року,Armstrong Investment Managers LLP,  Terry Pritchard, CEO Charter House, інвестор, Oliver Renwick,голова адміністрації посольства ОАЕ в Великобританії, Henry Shterenberg,партнерBriggs Capital,інвестор, Robert Hoffman, голова офісу Istil Group, Ольга Трофімцева,заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції та ін..

   Координатор проекту,

  Президент IDIP       

  Віце-президент ICC Ukraine,                                                                                                     

  Заступник голови комісії ГР МЗС України

  з питань двосторонніх відносин                                                                                         Олена Колос                                                   

  Tel.: +38 (067) 567-28-28, e-mail lekolosicc@gmail.com

  http://london.idip.institute

  https://www.facebook.com/idip.insitute/