• Жов
  19

  Час: No time set

  Місце: Одеса, Морський вокзал

  Розвиток сучасної економіки обумовлює необхідність визначення ступеня втручання держави у функціонування ринків з метою забезпечення їх конкурентоспроможності. В умовах загострення глобальної економічної кризи приватний сектор набуває статусу рівноправного партнера держави у виконанні стратегічних завдань соціально-економічного розвитку країни. Розширення співробітництва між державою, приватним сектором та інститутами громадського суспільства можливе лише за умов формування відносин державно-приватного партнерства.

  З цією метою в Одесі в рамках  Міжнародного Чорноморського Транспортного Форуму 2016 відбудеться Одеський міжнародний економічний саміт “Держава та бізнес: партнерство в нових економічних реаліях” (19-20 жовтня, 2016 року, Одеса, Морський вокзал).

  Мета Саміту — сприяння розвитку державно-приватного партнерства в Україні, обговорення проблем та знаходження шляхів для іх вирішення; доведення розроблених стратегіх та планів економічного розвитку до міжнародних та політичних кіл, позіціонування нашої держави як країни для розташування виробничих потужностей та покращення іміджу України перед іноземними інвесторами.

  Питання для обговорення:

  •  сприяння розвитку державно-приватного партнерства в Україні;
  • Дерегуляція та покращення бізнес-клімату (подовження мораторію на перевірки бізнесу, питання відшкодування ПДВ, регулювання питань землевідводу);
  • розвиток експортно-імпортних відносин України з ЕС та іншими регіонами. Україна в межах реалізації міжнародного інвестиційного проекту “Євразійський економічний пояс Великого Шовкового шляху”;
  • спрощення ведення бізнесу в Україні;
  • ринковий контроль та нагляд (регулювання ринку);
  • агропромисловий комплекс та безпека виробництва харчових продуктів.

  Саміт збере в Одесі ведучих економістів, представників бізнесу та влади, які визначать найбільш ефективні інструменти економічного розвитку України. В рамках Саміту плануються B2B зустрічі представників бізнесу України та інших країн світу, переговори з представниками посольств країн-стратегічних партнерів нашої держави. Організатори планують зробити Саміт постійно діючим майданчиком для формування стратегії економічного розвитку України, орієнтованою на діалог експертів, бізнесу та влади, запозичення найкращого світового досвіду і, як результат, конвертацію ідей в реальні дії.

  Концепция 

  Запрошуємо Вашу компанії взяти участь в Саміті та формуванні програми.

  Тeл./Факс: +38(0482) 355-999,

  моб. +38 063 953 69 74 ; +38 050 885 04 70
  e-mail: vyazovskaya@mku.com.ua 
  website: www.smc.odessa.ua​​