• Лис
  18

  Час: 10.00

  Місце: Готель HyattRegency, Київ

  Інф (1)

   NUCC та  ICC Ukraine організували Норвезько-Український Бізнес Форум (NUBF) за участю Прем’єр-міністрів України і Королевства Норвегії. Захід відбувся в готелі Hyatt Regency, Київ, 18 листопада 2014 року.

  Норвезький Прем’єр-міністр Ерна Сольберг і український Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк виступили на норвезько-українському бізнес-форумі (NUBF) в Києві, у вівторок 18 листопада в готелі Hyatt Regency.
  Багато інших представників  урядів також виступили на NUBF, в тому числі норвезький міністр ЄЕП і справ ЄС пана Видар Хельгесен, заступник керівника Адміністрації Президента України, пан Дмитро Шимків, Міністр економічного розвитку і торгівлі України , пан Валерій П’ятницький, Міністр енергетики та вугільної промисловості України, пан Юрій Продан, і норвезький заступник Міністра торгівлі, промисловості і рибного господарства, місіс Ділек Айхан і пан Amund Д. Рінгдал.
  Також виступили  представникі організацій та компаній, таких як, наприклад, Statoil, Нафтогаз, Инфопульс, Київстар, Ітера, НЕФКО, ДТЕК, Державна податкова служба України, Конфедерація норвезьких підприємств (НГО), Міжнародний інститут бізнесу,  ІКТ Норвегія, NUPI, МЗС України, університет Nordland, Київська школа економіки, Національний університет імені Тараса Шевченка, Пелагія і  багато інших.
  Додаткова інформація про NUBF (буде розміщена найближчим часом)
  Програма NUBF 2014 – Final 

  Осло может вложить инвестиции в украинскую ГТС

   

  Керівник проекту від Королівства Норвегії:

  Кристен Мордал

  Координатор організації форуму від України:

  Віце-президент ICC Ukraine Олена Колос

  Контакти: lekolosicc@gmail.com