• Кві
  19

  Час: 09:00-21.00

  Місце: м. Київ, Столичне Шосе, 103 (готель «Рамада Енкор Київ»)

  Запрошуємо до участі!

   За сприяння Українського національного комітету Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine) Український альянс по боротьбі з підробками та піратством (УАПП) проводить ІІ Міжнародний форум по боротьбі з підробками та піратством «Контрафакт і піратство — загроза національній безпеці та економіці». Захід відбудеться 19-20 квітня 2017 року в готелі «Рамада Енкор Київ» (м. Київ, Столичне Шосе, 103) за підтримки Уряду України.

  Форум проводиться з метою вдосконалення української стратегії й тактики розв’язання однієї з найгостріших у сучасному світі проблем — контрафакції та піратства, реалізації реформи захисту інтелектуальної власності і системи заходів протидії виробництву й розповсюдженню підробок, формування цивілізованого українського товарного ринку та сприятливого інвестиційного клімату в державі.

  Організатори форуму очікують, що участь у ньому візьмуть понад 400 осіб, серед яких представники державних органів (зокрема перші особи країни), вітчизняних і зарубіжних виробників якісної продукції, керівники найбільших світових компаній-правовласників, провідні українські та міжнародні експерти у сфері захисту прав інтелектуальної власності.

  Під час роботи форуму планується розглянути такі питання:

  — світові тенденції боротьби з підробками та піратством;

  — роль транснаціональної організованої злочинності у виробництві та розповсюдженні контрафактних товарів;

  — вилучення кримінальних активів;

  — призупинення і протидія ввезенню підробленої та піратської продукції на митниці;

  — взаємодія держави і правовласників у боротьбі з контрафактною продукцією;

  — боротьба з контрафакцією і піратством в Інтернеті;

  — забезпечення поваги до інтелектуальної власності;

  — підвищення поінформованості споживачів та їх соціальної відповідальності;

  — вивчення масштабів контрафакції і піратства;

  — створення системи покарання, яка б забезпечила співмірне завданим збиткам неминуче покарання винного;

  — боротьба з контрафактними лікарськими препаратами, засобами захисту рослин та сортами рослин.

  Про те, як зареєструватись та взяти участь у форумі, а також більше інформації про спікерів та учасників заходу можна дізнатись на сторінці форуму (http://uaacp.org/2017/01/30/counterfeiting_ua/)

  Нагадаємо, І Міжнародний форум по боротьбі з підробками та піратством відбувся у квітні 2015 року. Детальніше — тут (http://uaacp.org/2015/04/29/vidbuvsya-mizhnarodnij-forum-po-borotbi-z-pidrobkami-ta-piratstvom/)