• Вер
  13

  Час: No time set

  Місце: МВЦ, Броварський проспект 15

  Після приходу до влади нового уряду Ісламської Республіки Іран, на тривалих переговорах між 6 країнами світу було прийнято рішення відновити становище країни в світовому співтоваристві. Іран готовий до співпраці з багатьма країнами, включаючи і Україну.
  Україна входить до числа країн, які бажають розвивати свої економічні відносини з Іраном.
  Проведення виставки Iran Expo 2017 – це крок в напрямку розвитку економічного співробітництва між двома країнами.

  12-15 вересня в Міжнародному Виставковому Центрі (МВЦ, Броварський проспект 15) відбудеться Міжнародна спеціалізована виставка IRAN EXPO 2017, яка пройде за сприяння компанії Hamkaran Tejarat Fartak , Посольства Ісламської Республіки Іран в Україні, Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати, Міжнародної компанії розвитку промисловості України, Організації промисловості Ірану і України.                                                                          

  13 вересня, на другий день Міжнародної іранської виставки в Україні, будуть проходити B2B переговори, зустріч в одному із залів МВЦ. На цій зустрічі, тривалістю в півтори години, керівники державних та приватних секторів двох країн проведуть переговори, після яких торгові компанії, які беруть участь в даній зустрічі, зможуть особисто обговорити всі їхні запитання.

  Проведення подібної зустрічі є чудовою нагодою для іранських та українських компаній обговорити бізнес-питання без посередників.Більш детальна інформація за телефоном: Tel/Fax: +38 044 234-26-27, +38 095 104 4940, E-mail: fort914@gmail.com Макаганчук Юрій Антонович.