• Вер
  07

  Час: 11:00

  Місце: м.Одеса, вул.Маразліївська, 14А,

  Шановні колеги!

  07 вересня 2017 року (четвер) об 11-00 відбудеться виїзне засідання Правління ICC Ukraine у м.Одеса присвячене Дню підприємця та установче засідання Асоціації ділового співробітництва ГУАМ і засідання Ради експортерів та інвесторів при МЗС України, проект порядку денного додається.

  Засідання Правління ICC Ukraine проходитиме за адресою: м. Одеса, вул.Маразліївська, 14А, у приміщенні компанії «Пласке» – регіональне представництво ICC Ukraine в Одеській області.

  Також після Правління ICC Ukraine початок о 15-00 (у тому ж приміщенні) розпочне роботу установче засідання Асоціації ділового співробітництва ГУАМ та засідання Ради експортерів та інвесторів при МЗС України, у роботі яких передбачається участь представників ICC Ukraine.

  Прошу Вас особисту взяти участь у засіданні Правління ICC Ukraine та в строк до 01 вересня 2017 рокупідтвердити письмово участь електронною поштою: orgdep@iccua.org або office@iccua.org або за тел.: (044)270-54-51, 234-42-73  

  У зв’язку із значним завантаженням південного напрямку, прохання заздалегідь забронювати квитки та місця в готелі.

  Примітка: членам Правління, у разі неможливості особисто прийняти участь у засіданні Правління ICC Ukraine, прохання надати Довіреності уповноваженим представникам.