28 Кві

Концепцію збільшення експорту та страхування українських товарів буде презентовано під час Міжнародної конференції «Перспективні ринки економічного співробітництва для розвитку національної економіки України», яка пройде 29 квітня 2015 року у м. Києві.

На думку фахівців ICC Ukraine, для забезпечення ефективної зовнішньої торгівлі українськими товарами суб’єктам зовнішньо-економічної діяльності необхідно мати відповідні фінансові ресурси для забезпечення своєчасного виконання замовлень та повернення валютної виручки. Ними зпроектовано модель економічного розвитку України, на підставі якої розроблено песимістичний та оптимістичний сценарії щодо потреб економіки держави в фінансових ресурсах, які необхідно залучити для підтримки вітчизняного експорту.

Експерти ICC Ukraine дійшли висновку, що для забезпечення стабільних експортних поставок українських товарів економіка України потребує від 4,5 млрд. до 18 млрд. дол. США інвестицій.

Для цього в державі необхідно створити інвестиційно привабливі умови, що можна реалізувати через окрему платформу. Створення в Україні платформи, здатної поєднати державні та приватні інтереси і консолідувати зусилля держави та приватного сектору економіки для розвитку українського експорту може стати  дієвим інструментом формування в Україні привабливих умов для інвесторів. Такою платформою може бути корпорація за участі держави у статутному капіталі (з часткою 26%), що забезпечить відповідний статус такої організації у подальшій діяльності та гарантуватиме відповідальність перед українським суспільством.

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО КОНЦЕПЦІЇ ЗБІЛЬШЕННЯ ЕКСПОРТУ ТА СТРАХУВАННЯ УКРАЇНСЬКИХ ТОВАРІВ