28 Вер

24 вересня цього року у Львівській міській раді відбулася зустріч делегації Міжнародної Торгової Палати ICC Estonia з представниками бізнесу і державних структур міста Лева. Зустріч проходила в рамках візиту до України делегації ділових кіл Естонії на чолі з Генеральним секретарем ICC Estonia Тіі Таммемагі.

З української сторони у заході взяли участь віце-президент ICC Ukraine Тарас Демкура, міський голова м. Львова Андрій Садовий, керівники Львівської міської ради, підприємці міста Львова.

Членам делегації ICC Estonia було презентовано економічний потенціал міста і області. Львівські підприємці мали можливість познайомитися ближче з кожним учасником делегації, до складу якої увійшли представники та власники великих торговельних мереж, розробники електронних програм з обліку, паспортів, електронних підписів.

«Ми прибули до України з метою підтримати вашу країну у нелегкій ситуації, поділитися своїм досвідом і встановити тісніші контакти задля подальшої співпраці», – звернувся до всіх присутніх Генеральний секретар ICC Estonia Тііт Таммемагі.

У свою чергу львівські бізнесмени розповіли про свої досягнення та продемонстрували економічний потенціал своїх підприємств.

Віце-президент ICC Ukraine Тарас Демкура від імені ICC Ukraine презентував український переклад ексклюзивного видання Міжнародної Торгової Палати «Інкотермс» – унікальну збірку  міжнародної термінології з торгівлі і зовнішньоекономічних відносин, а також митних і торговельних правил.

«Львів багатий тими людьми, які тут живуть, і тими, які приїжджають з хорошими думками. Бажаю вам доброго перебування у нашому місті, щоб у вас з’явились геніальні задуми, щоб ви мали час на добру львівську каву і гастрономію», – звернувся до присутніх Андрій Садовий.

Нагадуємо, що 22 вересня цього року у Києві відбувся бізнес-форум «Україна-Естонія», в якому взяли участь представники ділових кіл України та Естонії. Форум проходив в рамках візиту до України делегації ділових кіл Естонії на чолі з Генеральним секретарем ICC Estonia Тіі Таммемагі.

По завершенні Форуму Генеральними секретарями Володимиром Михайловим та Тіі Таммемагі було підписано Угоду про співпрацю ICC Ukraine та ICC Estonia. Угоду підписано в рамках взаємодії національних комітетів ICC, що регулюється Хартією Міжнародних Торгових Палат щодо співробітництва між національними комітетами країн. Документ передбачає, зокрема, системну консолідацію зусиль обох сторін, спрямовану та налагодження партнерських взаємин між діловими колами країн.

928_5