11 Тра

25 травня 2017 року Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати запрошує на відкриття iHub Київ — центру підприємництва та інновацій, заснованого за сприяння міжнародної організації Seed Forum та Королівства Норвегія з метою підтримки розвитку it-бізнесу в Україні. Серед доповідачей урочистого відкриття:

  • Ірина Бокова – відео-звернення Генерального директора ЮНЕСКО;
  • Володимир Гройсман – Прем’єр-міністр України (очікується підтвердження);
  • Віталій Кличко – Київський міський голова;
  • Уле Т. Хорпестад – Посол Королівства Норвегія в Україні.

Серед присутніх будуть високоповажні гості Королівства Норвегія, іноземні посли, дипломати, представники найбільших міжнародних організацій, українські урядовці, політики та високопосадовці. Під час офіційного відкриття будуть розглянуті наступні теми:

  • Розкриття потенціалу – дієва модель державно-приватного партнерства;
  • Проблема «відтоку мізків» – розвиток екосистеми інноваційних стартап компаній;
  • Історії успіху – започатковано 300+ малих та середніх підприємств, навчено 10,000+ молодих спеціалістів, залучено мільйони прямих іноземних інвестицій;
  • Отримані уроки – підтримка сектору малого та середнього бізнесу для побудови сильної та диверсифікованої економіки – основа ефективної та стійкої демократії для забезпечення європейського майбутнього України.

iHUB – це перша та єдина некомерційна мережа центрів підтримки інновацій та підприємництва, що є офіційним центром ЮНЕСКО-ЮНЕВОК в Україні.  iHUB надає доступ до освіти, спільноти, інвесторів та робочого простору для IT-компаній в Україні, до якої вже було залучено понад 300 найперспективніших стартап компаній. Більше 30 тис. осіб долучилися до спільноти iHUB, 10 тис. з яких відвідали понад 500 навчальних заходів за останні 2 роки. В результаті чого 500 молодих підприємців започаткували власний бізнес.

Просимо підтвердити Вашу участь.

Контактна особа від ICC Ukraine:
– Подолева Олена Євгенівна, Віце-Президент, email: o.podoleva@gmail.com;

Програма заходу та Довідка про iHUB додаються.

Програма iHub

iHUB