ICC_Compliance_Toolkit

У Практичному посібнику ICC з антимонопольного комплаєнсу, зокрема, зроблено спробу врахувати труднощі та обмеженість ресурсів у діяльності малих та середніх підприємств, а також наведені практичні рекомендації з впровадження ними програми антимонопольного комплаєнсу.

Посібник створений бізнесом для бізнесу. Він заснований на значному досвіді роботи штатних юристів з антимонопольного права великих компаній, а також досвіді приватних юристів, які консультують як ICC, так і великі компанії

Дайджест Перспективні ринки економічного співробітництва для розвитку національної економіки України

Матеріали  Міжнародної конференції «Перспективні ринки економічного співробітництва для розвитку національної економіки України» (29 квітня 2015 року, м. Київ). Аналіз ринків країн Африки, Південної та Північної Америки та перспективи торговельно-економічного співробітництва України з країнами регіону

«Розвиток і захист інтелектуальної власності в Україні» (звіт за 2014 рік)

Це звіт 2014 року, підготовлений BASCAP (Бізнес-ініціативою Міжнародної Торгової Палати щодо зупинення підробок і піратства) та ICC Ukraine (Українським Національним комітетом Міжнародної Торгової Палати).

 

Partnership for prosperity. Business Visit to the State of Kuwait and the State of Qatar 8-12 February 2015

Аналітичний звіт щодо стану  економічного розвитку  України з огляду на перспективи  співробітництва з державами Перської Затоки. Звіт підготовлений  Українським Національним комітетом Міжнародної Торгової Палати ICC Ukraine в рамках організації офіційного візиту української делегації ділових кіл до Кувейту та Держави Катар, що відбувся 8-12 лютого 2015 року.

Africa – the future of economic cooperation with Ukraine

Аналітичний звіт щодо  стану  економічного розвитку  України з огляду на перспективи  співробітництва з країнами Африки. Звіт підготовлений  Українським Національним комітетом Міжнародної Торгової Палати ICC Ukraine в рамках організації офіційного візиту української делегації ділових кіл до Південно-Африканської Республіки, що відбувся 30 жовтня-7 листопада 2014 року.