Банківська комісія ICC підписує партнерські відносини з Global Credit Data для розширення доступу до торгового регістру

Банківська комісія ICC оголосила про довгострокову угоду з Global Credit Data (GCD), асоціацією, засновниками якої виступають банки, і де розташована найбільша у світі база даних банківських дефолтів та банкрутств, для посилення аналізу в межах найбільшого торгового реєстру ICC.
Торговельний реєстр GCD є одним із найбільших джерел, що забезпечує об’єктивне та прозоре бачення  профільних кредитних ризиків та характеристик фінансування торгівлі та експорту. GCD тепер буде курувати та контролювати  дані, пов’язані із кредитами, банків, членів Міжнародної торгової палати. Співпраця дозволить ICC та GCD надавати учасникам торгових оборудок  більш детальні дані та звіти про бенчмаркінг.
Крішнан Рамадурай, голова Проекту Торгового Реєстру ICC, сказав: “Торговельний реєстр ICC є невід’ємним інструментом для глобальної банківської системи та торгової політики, підвищуючи ринкове розуміння характеру фінансування торгівлі та сприяючи поінформованій політиці та прийняттю регуляторних рішень. Ця угода з GCD, яка є однією з частин збору та аналізу даних, дозволить нам продовжувати розвивати Торговельний реєстр ICC як джерело для отримання якісних та достовірних даних, які можуть бути використані для надійного аналізу “.
Девід Бішоф, старший менеджер з питань політики у Банківській комісії GCD, додав: “Існує прямий і критичний зв’язок між наявністю своєчасного та доступного фінансування торгівлі та самої міжнародної торгівлі. З моменту свого створення Торговельний реєстр Міжнародної торгової палати (ICC) допоміг сприяти діалогу та адвокації у сфері фінансування торгівлі власного класу активів”.
Торговельний реєстр ICC був створений у 2011 році, і з тих пір він включає 22 банки-учасники, контролюючи понад 10,5 трильйона позицій та більше 20 мільйонів транзакцій з фінансування торгівлі. Торгові фінансові продукти, включені до реєстру, традиційно є акредитивами, кредитами на імпорт / експорт та гарантіями виконання. Наступне видання, яке буде випущено в першому кварталі 2019 року буде розширеним, включивши фінансові продукти ланцюга постачання та експортне фінансування, надане агентствами, що не є OECD. Збір даних для звіту розпочнеться в жовтні 2018 року.
Філіп Вінкле, виконавчий директор GCD, зазначив: “Розширення нашої роботи з Банківською комісією ICC на цьому провідному ринковому проекті покращить якість кредитних даних щодо фінансування торгівлі на ринку для наших членів. Це допоможе банкам краще зрозуміти ризики, з якими вони стикаються, і краще дотримуватися регуляторних норм, таких як Базельська угода “.

iccwbo.org