08 Лют

На Тернопіллі з робочим візитом побував Надзвичайний і Повноважний Посол Австралії в Україні Даглас Роберт Траппетт, який зустрівся із керівництвом області та міста, а також відвідав виробничі потужності ПАТ «Птахофабрика Тернопільська і ТЗОВ «Мікоген – Україна».

Він зазначив, що для Австралії надзвичайно важливим є встановлення різних зв’язків. За його словами, один з найбагатших громадян Австралії Єндрю Форрест вже двічі побував в Україні і розглядає можливості співпраці в сільськогосподарському секторі.

870a19cc9e7624247eb66850d8b4afb4-2

«Ми можемо співпрацювати не тільки у галузі сільського господарства, а й культури, туризму і виробництва. У найближчі два тижні ми отримаємо звіт від групи австралійських економістів з питань сільського господарства. Вони на замовлення наших фермерів досліджували цю галузь в Україні. Адже Україна є другим в світі експортером зернових і це велика перспектива на майбутнє для нашої співпраці. Що стосується туризму і культури, то австралійців цікавить не фешенебельний відпочинок, а пізнавальний, який дає нові враження і досвід. Вийшовши зранку з готелю, я побачив рибалок на озері, напередодні ми проїздили повз пам’ятник Бандері. У вас багата історія, і якщо задіяти більше маркетингу, то це дозволить залучити велику кількість туристів в регіон. Австралія знає про Україну, і через Донбас, і через Крим. Посольство та уряд Австралії мають пам’ятки для туристів і рекомендують своїм громадянам їхати до вашого регіону, адже тут безпечно і цікаво», – наголосив Надзвичайний і Повноважний Посол Австралії в Україні.

 

Інформація Тернопільського регіонального представництва ICC Ukraine