27 Сер

4 вересня  Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) проводить щорічний Національний форум з нагоди Дня підприємця. Цього року Форум проходитиме під гаслом «Інвестуйте у майбутнє України».

Серед учасників Форуму – члени Уряду та Верховної Ради України, лідери провідних міжнародних неурядових організацій, керівники українських та іноземних підприємств, представники дипломатичного корпусу.

На основному майданчику в форматі В2В зустрічей вітчизняні підприємці отримають унікальну нагоду налагодити прямі ділові контакти з потенційними партнерами з понад 30 країн світу. Торгові аташе і бізнес-асоціації країн, підприємці яких прагнуть встановлення довготривалих економічних зв’язків з нашою країною, також презентують українським компаніям інформацію щодо економічного потенціалу та умов і особливостей ведення бізнесу в їхніх країнах.

По завершенні ділової частини Форуму розпочнеться благодійний гала-концерт «Мир заради дітей», який є частиною благодійного проекту допомоги дітям, постраждалим внаслідок військової агресії на Сході України. Проект реалізують ICC Ukraine у партнерстві з волонтерськими організаціями та громадськими активістами України, з благословення Патріарха Руси-України Філарета. За задумом організаторів, проведення благодійного концерту в рамках Форуму слугуватиме просуванню в Україні практики корпоративної соціальної відповідальності бізнесу.

Усі кошти, зібрані під час концерту, будуть спрямовані на довгострокові відрядження лікарів-добровольців до постраждалих районів Донецької та Луганської областей для надання допомоги дітям та придбання медичних препаратів і обладнання для дитячих лікарень регіону.

Відомі українські виконавці – учасники концерту також перерахують свій гонорар на реалізацію проекту. Крім того, близько 100 дітей братимуть безпосередню участь у концерті та отримають подарунки.

Детальна інформація про те, як можна долучитись до реалізації проекту http://iccua.org/zaproshuyemo-do-uchasti-u-xvii-natsionalnomu-forumi-icc-ukraine/

Місце проведення Форуму – Український дім, вул. Хрещатик, 2.

Початок форуму о 12.30. Початок концерту о 18.00.