13 Сер

Асоціація “Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати” (ICC Ukraine) інформує, що 10 вересня 2015 року під патронатом ICC Ukraine, ГО “Енергетична ініціатива України” та Інститутом  біоенергетичних культур і цукрових буряків буде проведено засідання Круглого столу на тему: “Інвестиції у забезпечення енергоефективності  України та проблеми з їх залученням” (Круглий стіл).

На зазначений захід запрошуються представники українського та іноземного бізнесу, що розробляють або планують здійснювати проекти у сфері альтернативної енергетики України, інвестори, міжнародні донори, науковці, представники громадськості, які зацікавлені у розвитку енергетичного сектору України.

Для участі у засіданні Круглого столу просимо заповнити анкету та за бажанням підготувати доповідь відповідно до плану.

Місце проведення Круглого столу – конференц-зала Юридичної фірми “Астерс” за адресою м. Київ, вул. Богдана Хмельницького 19-21, Бізнес-центр “Леонардо”, 14-й поверх.

Контактні особи від ICC Ukraine:

– віце-президент Гресь І. Б., контактний телефон: +38 (044) 272-64-06, електронна адреса: grib@iccua.org;

– заступник директора Департаменту ЗЕД Гавриленко Є. А., контактний телефон: +38 (044) 279-70-08, електронна адреса: impex@iccua.org.

Детальна інформація на сторінці заходу http://iccua.org/event/zasidannya-kruglogo-stolu-investitsiyi-u-zabezpechennya-energoefektivnosti-ukrayini-ta-problemi-z-yih-zaluchennyam/