10 Лип

06 липня 2017 р. у м.Чугуїв (Харківська обл.) відбувся виїзний науково-практичний семінар «Практичне застосування сучасного обладнання для очищення різнопрофільних стоків».

Організаторами заходу виступили ICC UKRAINE  та його Харківське регіональне відділення, Міністерство екології та природних ресурсів України, Промислова група «ЕКОТОН». У семінарі, під головуванням Віце-Президента ICC UKRAINE  п. О.Андріанова, прийняли участь керівник Харківського регіонального відділення ICC UKRAINE  п. І.Кузнєцов, керівник Полтавського регіонального відділення ICC UKRAINE  п. В.Зеленський, керівництво низки проектних, виробничих та підрядних організацій, керівники та працівники Промислової групи «ЕКОТОН», керівництво управління водних ресурсів та екологічної інспекції Харківської області.

Під час семінару було представлено Презентацію компанії «Екотон» з демонстрацією портфоліо виконаних робіт та замовлень з наголосом на сучасних новаціях та технологічних можливостях компанії. Віце-Президент ICC UKRAINE  п. О.Андріанов продемонстрував Презентацію «Інтегрована система оптимізації очищення стоків», яка надала учасникам Семінару можливість долучитися до найбільш сучасних та перспективних методів якісного очищення стоків промислових підприємств. Керівництво заводу «Екотон» надало люб’язну можливість здійснити змістовну екскурсію по виробничих цехах та об’єктах соціально побутового призначення заводу. Завод «Екотон» є найбільшим та найсучаснішим на теренах колишнього СРСР діючим підприємством, яке спеціалізується на виробництві модерного обладнання для очищення стоків як в Україні так і за кордоном та виконує весь комплекс робіт – від обстеження об’єкту та проектування до виробництва обладнання та його запуску «під ключ». Більше ніж 1000 об’єктів, побудованих з застосуванням або повністю на базі обладнання, виробленого «Екотоном» багато років надійно працюють по всьому Світу. Під час підведення підсумків виїзного Семінару, його учасники одностайно підкреслили змістовність та корисність наданої інформації, а також важливість відвертого спілкування між представниками державних органів, громадських організацій, виробничих підприємств та науково-проектних установ для вирішення багатьох соціально важливих питань.