16 Сер

Шановні колеги!

07 вересня 2017 року (четвер) об 11-00 відбудеться виїзне засідання Правління ICC Ukraine у м.Одеса присвячене Дню підприємця та установче засідання Асоціації ділового співробітництва ГУАМ і засідання Ради експортерів та інвесторів при МЗС України,проект порядку денного додається.

Засідання Правління ICC Ukraine проходитиме за адресою: м. Одеса, вул.Маразліївська, 14А, у приміщенні компанії «Пласке» – регіональне представництво ICC Ukraine в Одеській області.

Також після Правління ICC Ukraine початок о 15-00 (у тому ж приміщенні) розпочне роботу установче засідання Асоціації ділового співробітництва ГУАМ та засідання Ради експортерів та інвесторів при МЗС України, у роботі яких передбачається участь представників ICC Ukraine.

Прошу Вас особисту взяти участь у засіданні Правління ICC Ukraine та в строк до 01 вересня 2017 рокупідтвердити письмово участь електронною поштою:orgdep@iccua.org або office@iccua.org або за тел.: (044)270-54-51, 234-42-73  

У зв’язку із значним завантаженням південного напрямку, прохання заздалегідь забронювати квитки та місця в готелі.

Примітка: членам Правління, у разі неможливості особисто прийняти участь у засіданні Правління ICC Ukraine, прохання надати Довіреності уповноваженим представникам.