26 Лип

Шановні колеги!

Асоціація «Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати» (далі – ICC Ukraine) засвідчує свою повагу та повідомляє про таке. ICC Ukraine спільно з ТОВ «Група Стенлі», ТОВ «GSP» та інтернет-виданням «Україна по-арабськи» планують випуск щоквартального дайджесту «Економічний вісник» арабською мовою з метою поширення інформації серед країн-членів Ліги арабських держав про зовнішньоторговельні переваги України та можливості українських компаній.

У зазначеному дайджесті передбачається розміщення аналітичної інформації про економіку України та перспективні галузі співробітництва між Україною та країнами Арабського Світу, а також відомостей про українські компанії, які планують вийти на ринки арабських країн.

Розповсюдження вищевказаного видання здійснюватиметься через дипломатичні представництва України в арабських державах, дипломатичні представництва арабських держав, акредитованих в Україні, та Торгово-Промислові Палати 22 країн-членів Ліги арабських держав.

Перший випуск дайджесту планується здійснити наприкінці вересня 2017 року.

Ураховуючи вищевикладене, пропонуємо суб’єктам господарської діяльності розглянути питання співробітництва з ICC Ukraine шляхом розміщення інформації про свою компанію у зазначеному дайджесті.

У разі Вашої заінтересованості, просив би Вас, шановні колеги, заповнити реєстраційну форму (додається) та надіслати її до ICC Ukraine. Вартість розміщення інформаційного блока про компанію зазначена у реєстраційній формі.

Контактні особи від ICC Ukraine:

  • Гресь Ігор Борисович, Віце-Президент, тел.: +38 (044) 272-64-06, email: grib@iccua.org;
  • Гавриленко Єлизавета Андріївна, Директор Департаменту ЗЕД, тел.: +38 (044) 279-70-08, email: impex@iccua.org.

РЕЄСТРАЦІЙНА_ФОРМА

КЕРІВНИКАМ РП